Tiskárny, cartridge a barvy do tiskárny

Základní informace

CARTRIDGE [kártridž] - se nachází v tiskárně a obsahuje barvu = jedná se o vyměnitelný zásobník barvy.

Porouchala se vám tiskárna? Vyplatí se vám ji opravit!

Sortiment tiskáren je bohatý a nezahrnuje pouze levné modely s pořizovací cenou kolem tisíce korun. Pokud jste si zakoupili dražší model a po záruční době přestal správně fungovat, nemusíte si hned pořizovat nový. V neznačkovém servisu vám tiskárnu opraví za velmi výhodnou cenu.

Proč zvolit neznačkový servis?

Zatímco autorizované opravny jsou synonymem pro spolehlivost, neznačkové servisy mohou u člověka neznalého vzbudit jisté obavy. Opravdu se vám tam o tiskárnu postarají a vrátí ji v použitelném použitelném stavu, nebo zbytečně ztratíte spoustu času?V praxi samozřejmě záleží na výběru konkrétní opravny. Nicméně prověřený servis tiskáren je obecně mnohem výhodnější volbou než autorizovaný servis. Díky tomu, že není vázán autorizací na výrobce tiskárny, nemusí nakupovat náhradní díly od tuzemského zastoupení. Neznačkové servisy odebírají součástky výrazně levněji, což se zákonitě projevuje i na cenách oprav. Fakt, že neznačkový servis opraví vaši tiskárnu levně, rozhodně neznamená, že kvalita opravy není na takové úrovni jako v autorizovaném servisu.

Na koho se obrátit?

Ale jak vybrat servis tiskáren, na který je spolehnutí? Chcete-li mít jistotu, že se vám tiskárna vrátí opravená v co možná nejkratším termínu, kontaktujte některou z poboček servisního centra ABAX. Firma se opravami výpočetní techniky zabývá téměř 20 let a zajišťuje servis HP i ostatních značek.Opravy tiskáren HP a dalších značek jsou dostupné v rámci celé České republiky a realizace poloviny zakázek probíhá do 3 dnů. Navíc se nemusíte o nic starat – stačí, když na webu vyplníte objednávkový formulář, tiskárnu dle instrukcí zabalíte a ve smluvený čas odevzdáte balíček kurýrovi. Ten tiskárnu doručí na příslušnou pobočku, kde technici diagnostikují závadu a postarají se o opravu. Jednodušší už to být nemůže.
Rychlá navigace

Barvy do tiskárny - hlavní strana

Laserové Tiskárny

Inkoustové Tiskárny

Jehličkové Tiskárny

Tiskárny Epson

Tiskárny Canon

Tiskárny HP Hewlett Packard

Bazar a prodej tiskárny

notebook

Jak vybrat správný notebook

Jak nejvýhodněji nakupovat náplně do tiskáren?

Náplně do 3D tiskárny

Porouchala se vám tiskárna? Vyplatí se vám ji opravit!

Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

PCB assembly